تیراژه 2

تیراژه 2

 

مجتمع تیراژه 2 به پیشرفته ترین سیستم مدیریت پارکینگ (PMS) مجهز می شود. شرکت سامان پارک طی قراردادی، بهره برداری از مجتمع تیراژه 2 را آغاز نمود.

در چارچوب این قرارداد، همچنین تجهیز پارکینگ به آخرین تکنولوژی PMS (سیستم مدیریت پارکینگ) شرکت معتبر آلمانی انجام می شود. در این سیستم پارکینگ هوشمند، ورود و خروج خودروها به پارکینگ تسهیل شده و بدون نیاز به اپراتور انجام می شود. راننده قبل از رسیدن به در خروج، می بایست هزینه پارکینگ را به صورت نقد یا با استفاده از کارت های بانکی انجام دهد و سپس مجوز خروج خودرو توسط سیستم مدیریت پرداخت پارکینگی، صادر می شود. به دلیل معماری خاص این پارکینگ، از سیستم هدایت پارکینگی (PGS) استفاده نشده است. همچنین برای تسهیل ورود و خروج پرسنل مجتمع، از سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر کارت RFID استفاده می شود. از مهم ترین مزایای این سیستم مدیریت پارکینگ، جلوگیری از سوء استفاده مالی در دریافت پول اضافی به علت تمام مکانیزه بودن آن و کاهش بسزای ترافیک در درب های ورودی و خروجی است.

سیستم مدیریت پارکینگ فوق الذکر از راه حل های شرکت Scheidt & Bachmann آلمان می باشد . از دیگر مزایای این سیستم مدیریت پارکینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کاهش هزینه های بهره برداری
 2. حذف کامل سوء استفاده های مالی
 3. تعرف های متغیر و منعطف
 4. ایجاد کمپین های تبلیغاتی
 5. محاسبه ظرفیت
 6. مشاهده ظرفیت و رزرو آنلاین
 7. ارتباط صوتی با اپراتور
 8. ادغام با CCTV
 9. ادغام با پلاک خوان
 10. گزارش های کاربردی و دقیق
 11. توسعه در آینده، پرداخت موبایلی
 12. کاهش نیاز به پشتیبانی با توجه به MTBF بالا
 13. معماری سیستم و شرح برخی تجهیزات مورد استفاده

 

مجتمع تجاری تیراژه ۲ از آن دسته مرکز خریدهایی است که دسترسی خوبی دارد. قرارگیری آن در کنار ایستگاه مترو و وجود خروجی اختصاصی از سالن مترو از مزایای ویژه این مکان محسوب می شود.

وجود نمایندگی هایی از برندهای مطرح جهان و سینما 5 بعدی باعث جذب مشتریان خاص به تیراژه 2 شده است. اگر این مرکز را برای خرید انتخاب کنید می توانید خودرو خود رادر پارکینگ از طبقه 2- تا 4- با ظرفیت 500 خودرو بهمراه کارواش پارک کرده، از هایپر مارکت آن خریدهای روزانه تان را انجام دهید یا کودک تان را به یک تفریح جانانه در شهربازی این مرکز دعوت کنید. فودکورت مجموعه نیز انتخاب خوبی برای شکم گردان به شمار می رود و می توانند در آن لحظات خوشمزه ای را تجربه کنند.

برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را در انتخاب سیستم مدیریت پارکینگ با بودجه و کارکرد مناسب راهنمایی می کنند.