برلیان مال

برلیان مال

 

مجتمع برلیان مال به پیشرفته ترین سیستم مدیریت پارکینگ (PMS) مجهز می شود. شرکت سامان پارک طی قراردادی، بهره برداری از مجتمع برلیان مال را آغاز نمود.

در چارچوب این قرارداد، همچنین تجهیز پارکینگ به آخرین تکنولوژی PMS (سیستم مدیریت پارکینگ) شرکت معتبر آلمانی انجام می شود.

در این سیستم پارکینگ هوشمند، ورود و خروج خودروها به پارکینگ تسهیل شده و بدون نیاز به اپراتور انجام می شود. راننده قبل از رسیدن به در خروج، می بایست هزینه پارکینگ را به صورت نقد یا با استفاده از کارت های بانکی انجام دهد و سپس مجوز خروج خودرو توسط سیستم مدیریت پرداخت پارکینگی، صادر می شود. به دلیل معماری خاص این پارکینگ، از سیستم هدایت پارکینگی (PGS) استفاده نشده است. همچنین برای تسهیل ورود و خروج پرسنل مجتمع، از سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر کارت RFID استفاده می شود. از مهم ترین مزایای این سیستم مدیریت پارکینگ، جلوگیری از سوء استفاده مالی در دریافت پول اضافی به علت تمام مکانیزه بودن آن و کاهش بسزای ترافیک در درب های ورودی و خروجی است. سیستم مدیریت پارکینگ فوق الذکر از راه حل های شرکت Scheidt & Bachmann آلمان می باشد .

از دیگر مزایای این سیستم مدیریت پارکینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کاهش هزینه های بهره برداری
 2. حذف کامل سوء استفاده های مالی
 3. تعرف های متغیر و منعطف
 4. ایجاد کمپین های تبلیغاتی
 5. محاسبه ظرفیت
 6. مشاهده ظرفیت و رزرو آنلاین
 7. ارتباط صوتی با اپراتور
 8. ادغام با CCTV
 9. ادغام با پلاک خوان
 10. گزارش های کاربردی و دقیق
 11. توسعه در آینده، پرداخت موبایلی
 12. کاهش نیاز به پشتیبانی با توجه به MTBF بالا
 13. معماری سیستم و شرح برخی تجهیزات مورد استفاده

6طبقه این مجتمع به عنوان پارکینگ در نظر گرفته شده است که 200 واحد پارکینگ را شامل می شود .از مزیت این پارکینگ ها چهاربرابر بودن تعداد پارکینگ ها نسبت به واحدهای تجاری است. همچنین تمام مصالح و تجهیزات  منطبق بر متدهای روز دنیا شامل سیستم تهویه , دمش و مکش مدرن است .

فروشگاه ها

 این مجتمع شامل 10 طبقه می باشد. که 4 طبقه آن تجاری است (طبقه همکف ولی عصر - طبقه همکف مقدس اردبیلی - طبقه اول تجاری- فودکورت)  که مشتمل بر 80 واحد تجاری می باشد 

فودکورت

این فودکورت در طبقه آخر مجتمع تجاری برلیان واقع گردیده است و مشتمل بر 500 متر مربع فضای سرپوشیده + 250 متر مربع روف گاردن در تراس شمالی با دید ابدی کوهستان های شمال تهران +250 مترمربع روف گاردن در تراس جنوبی با دید ابدی کوهستانهای شرق و شمال شرق تهران  است و مجموعا" دارای 1000 متر مربع فضای اختصاصی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را در انتخاب سیستم مدیریت پارکینگ با بودجه و کارکرد مناسب راهنمایی می کنند.